Otvorenie poslaneckej kancelárie v Žiline

V Žiline som otvoril poslaneckú kanceláriu. Kancelária je prístupná pre verejnosť a nachádza sa v priestoroch knihárskej dielne na Hornom vale 5 v Žiline.

Považujem za prirodzené a dôležité otvoriť poslaneckú kanceláriu v Žiline. Svoje ďalšie aktivity a pôsobenie v NR SR chcem nasmerovať v prospech celého mesta a regiónu. Budem rád, ak sa Žilinčania, ktorí majú nápad ako pomôcť svojmu mestu, osobne zastavia alebo ozvú na nižšie uvedené kontakty. Žilinskú poslaneckú kanceláriu som otvoril v Knihárskej dielni Lidy Mlichovej. Miesto som nevybral náhodne, ale preto, že som presvedčený, že knihárska dielňa je kultúrnym klenotom Žiliny a ja sa ju budem snažiť aj takýmto spôsobom podporovať.

Sľub poslanca NR SR som zložil 1. februára 2011. V parlamente som členom poslaneckého klubu SDKÚ-DS a pracujem v dvoch výboroch: Výbore pre verejnú správu a regionálny rozvoj a Osobitnom kontrolnom výbore NR SR na kontrolu činnosti SIS.

Z členstva v týchto výboroch, ale aj z mojich predchádzajúcich skúseností a profesionálnej praxe vyplývajú témy, ktoré sú a budú pre mňa v mojej parlamentnej práci dominantné. A to hlavne transparentnosť a efektívnosť v správe vecí verejných, samosprávny rozvoj našich miest a obcí, problematika regionálneho rozvoja, kde veľkú rezervu vidím najmä v rozvoji turizmu na Slovensku. Venujem sa aj legislatívnemu prostrediu a činnosti spravodajských služieb.
 

Kontakty
telefón: 0917 405 596
e-mail: ivan_harman@nrsr.sk

(vstup povolený aj so psom)

v kancelárii vedľa sa nachádza unikátna knihárska dielňa vchod do kancelárie označenie kancelárie vstup so psíkom povolený

Naspäť