Volebný program

Milí Žilinčania,

predstavujem Vám náš volebný program. Žilina je dobré miesto pre život, pred nami je však množstvo nových výziev. To, čo pokladám za dôležité, je prinášať reálne riešenia pre ľudí. Ponúkam skúsenosti z neľahkého obdobia prvých štyroch rokov a kredit výsledkov, ktoré sú za nami.

Dnes chceme zúročiť naše skúsenosti v ďalšej práci. Hlavne pokračovať v tom dobrom, čo považujete za potrebné a vylepšiť to, čo považujete za nutné, aby sa zmenilo. Vieme sa poučiť aj z Vašej kritiky a podnetov. Program, ktorý ponúkame, vychádza z reálnej praxe. Bol tvorený so stovkami Žilinčanov - na základe rozsiahleho prieskumu názorov Žilinčanov a množstva spoločných stretnutí.

Neponúkam vzdušné zámky a nereálne výmysly. Moja kandidatúra na primátora je o celom tíme spolupracovníkov, o ich obrovskom doterajšom úsilí a množstve práce, ktorú urobili. Žilinu tvoríme spolu a Vy 27. 11. rozhodnete, či nám umožníte, aby sme pokračovali v začatej ceste a riešili ďalšie výzvy, ktoré prináša život v Žiline. Ďakujem za Vašu podporu.

S úctou a vďakou

Ivan Harman
Váš primátor 

VOLEBNÝ PROGRAM

 

Naspäť